EuroMillions wyniki

Euro Millions – jak wygrywać?

EuroMillions to jedna z najpopularniejszych loterii liczbowych w Europie. Chociaż nie jest ona dostępna w Polsce oficjalnie, to jednak można korzystać z niej w naszym kraju. W tym celu wystarczy grać ze specjalnych serwisów internetowych pozwalających na obstawianie przez internet. Jak jednak obstawiać tak, żeby wygrywać?

Jeżeli chodzi o grę EuroMillions wyniki wygrywające, podobnie jak w innych grach liczbowych, są trudne do wytypowania. Istnieje dokładnie 116 531 800 możliwych kombinacji! Dlatego można liczyć na swoje szczęście albo też skorzystać z różnego rodzaju systemów i strategii, które mają podnosić prawdopodobieństwo wygranej.

Typowanie samodzielnie EuroMillions wyniki czy „chybił – trafił”?

Jeżeli masz swoje szczęśliwe liczby, wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, aby obstawiać je również w EuroMillions. Pamiętaj, że musisz wytypować prawidłowo 5 liczb z puli 50 i dodatkowo 2 „gwiazdki” z 11, które podwyższają szansę na wygraną i zwiększają wysokość wypłaty pieniężnej. Obstawianie jest wobec tego podobne jak w Lotto. To mogą być daty urodzin twoich bliskich, liczby, które udało ci się wyrzucić kostką, a nawet te, które przyśniły ci się w nocy jak wygrywające – masz pełną dowolność!

W przypadku EuroMillions dostępna jest także opcja „chybił – trafił”, czyli liczby są generowane automatycznie przez system. Jeżeli chcesz skorzystać z takiej opcji, możesz zrobić to również za pośrednictwem serwisów internetowych oferujących sprzedaż kuponów.

Systemy i strategie

Jeżeli chcesz wytypować wygrywające wyniki EuroMilion, w takim przypadku możesz skorzystać także z różnego rodzaju systemów i strategii. Tutaj także możliwości jest bardzo wiele. Niektóre systemy bazują na analizie wylosowanych już liczb i typują te, które pojawiają się najczęściej – tego rodzaju informacje możesz znaleźć na wielu stronach internetowych. Przykładowo w EuroMillions wyniki często dają liczbę 44 czy 50, natomiast dość rzadko liczbę 48 czy 2. Dostępne są także innego rodzaju bardziej skomplikowane systemy – autorzy niektórych z nich wymagają płatności za udostępnienie swoich systemów, ale warto mieć się na baczności – to nie gwarancja wygranej.

euro millions systemy i strategieGdzie sprawdzić wyniki w EuroMillions?

Jeżeli chcesz jak najszybciej sprawdzić wyniki EuroMilion, są one publikowane też na stronach internetowych. Możesz wobec tego zrobić to łatwo bez wychodzenia z domu na swoim komputerze albo smartfonie. W przypadku EuroMillions losowania odbywają się dwa razy w tygodniu, a mianowicie we wtorki oraz w piątki o godzinie 20:45 czasu środkowoeuropejskiego – informacje na temat wyników pojawiają się na stronach internetowych zazwyczaj do godziny 23:00.

Zatem jeżeli chcesz zacząć grać w EuroMillions wyniki w tej grze są najróżniejsze, a trafienie w główną wygraną jest naprawdę trudne, ponieważ wynosi 1 do 116 531 800. Nie oznacza to jednak, że ta loteria jest mało popularna – wprost przeciwnie, ponieważ wysokości wygranych są atrakcyjne, a łatwość obstawiania jest również jej dużą zaletą. Sprawdź już teraz bliżej grę EuroMillions i zacznij obstawiać!