Co to jest EuroMillions?

euromillions

Kto nie gra, ten nie wygrywa. Jeżeli często wysyłasz kupony w Lotto, ale szukasz także innych sposobów na wygraną, w takim przypadku masz do dyspozycji jeszcze wiele dodatkowych propozycji. Jedną jest EuroMillions. Na czym polega ta gra i gdzie można z niej skorzystać?

Gry liczbowe są popularne na całym świecie. Chociaż prawdopodobieństwo wygrania głównej nagrody jest niskie, to jednak kupony sprzedają się bardzo dobrze, ponieważ każdy z nas chce dopomóc swojemu szczęściu – być może tym razem uda się wygrać? Jedną z takich gier jest właśnie EuroMilions. To międzynarodowa gra liczbowa, która działa od 7 lutego 2004 roku. Została ona założona przez organizatorów loterii „Française des Jeux” z Francji, „Loterías y Apuestas del Estado” z Hiszpanii, a także firmę Camelot z Wielkiej Brytanii. Pierwsze losowanie miało miejsce 13 lutego 2004 roku w Paryżu.

Gdzie można skorzystać z loterii EuroMilions?

Początkowo loteria EuroMilion była dostępna tylko w krajach, w których działali jej założyciele, a mianowicie we Francji, Hiszpanii oraz w Wielkiej Brytanii. Niedługo potem, bo w październiku 2004 roku dołączyły do niej także inne kraje, a dokładnie Portugalia, Austria, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria oraz Irlandia. Dzisiaj jest ona dostępna ponadto dla graczy z Andory, Wyspy Man, Lichtensteinu oraz Monako.

Jednak warto wiedzieć, że w loterii EuroMilions może brać także udział obywatel innych krajów – to jedna z dużych zalet tej właśnie gry, ponieważ jest ona tak naprawdę międzynarodowa w przeciwieństwie do innych popularnych gier liczbowych, na przykład Lotto, gdzie kupony można kupić tylko w polskich kolekturach. Działa wiele serwisów internetowych za pośrednictwem których można szybko, wygodnie i bezpiecznie wykupić kupony na EuroMilion i sprawdzić także wygrywające numery na ekranie swojego komputera czy smartfona – wszystko bez wychodzenia z domu!

Na czym polega gra w EuroMilion?

Podobnie jak w przypadku innych gier liczbowych, także w tym przypadku konieczne jest wytypowanie wygrywających liczb. W tym przypadku należy trafić 5 numerów z 50 różnych oraz 2 z 11 liczb dodatkowych, które nazywane są „gwiazdkami”. Gra jest wobec tego podobna do gier liczbowych oferowanych przez Totalizator Sportowy. Oczywiście, można grać techniką „chybił – trafił”, można również wytypować własne wygrywające liczby czy spróbować opracować różnego rodzaju systemy.

Ile można wygrać w EuroMilion? Największa wygrana, podobnie jak w Lotto, jest zależna od kumulacji – wynosi średnio od €100 000 000 do nawet €190 000 000. Żeby wygrać główną nagrodę, trzeba trafić 5 numerów i 2 „gwiazdki”. Dostępne są także nagrody niższych kategorii w szacowanej wysokości: €310 751, €51 792, €4 143, €201, €101, €59, €19, €14, €12, €10, €8 oraz €4.

Zatem jeżeli szukasz dla siebie szczęścia i zależy ci na wysokich wygranych, w takim przypadku sprawdź grę EuroMilions – możesz korzystać z niej niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, dlatego także jest ona łatwo dostępna w Polsce. Wystarczy tylko skorzystać ze specjalnych serwisów – życzymy wygranej!

Przykładem takiego serwisu, z którego można korzystać by grać w EuroMillions jest nowoczesny serwis lottopark.com, który cieszy się dużym zainteresowaniem i zaufaniem klientów nie tylko w Polsce.

Nie zapominaj o tym, aby sprawdzić także swoje numery EuroMilion, gdy tylko pojawią się one na naszej stronie internetowej. W ten sposób możesz od razu dowiedzieć się, czy twoje wytypowane liczby w rzeczywistości przyniosły ci szczęście. Niezależnie od tego, czy typowałeś numery samodzielnie, czy też po prostu wybrałeś je na „chybił – trafił”, twój kupon również może być tym wygrywającym. Także i ty możesz zostać milionerem – po prostu kup kupon na lotto on-line nawet dzisiaj. Czasami wystarczy tylko pomóc swojemu szczęściu, aby uzyskać wygraną!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *