Dlaczego warto grać w europejskie loterie?

W dobie dostępu do internetu wcale nie musisz wychodzić z domu po to, aby wziąć udział w losowaniach Lotto. Możesz również zrobić to przez internet. Do twojej dyspozycji jest szeroka gama różnego rodzaju serwisów umożliwiających kupowanie kuponów w europejskich loteriach. Dlaczego warto z nich skorzystać?

W polskie Lotto nie można grać przez internet, dlatego też trzeba osobiście udać się do kolektury, aby tam wysłać kupon. W przypadku europejskich loterii niektórych typów sprawa ma się już inaczej, ponieważ pozwalają one na prowadzenie sprzedaży online – zajmują się tym przede wszystkim prywatni operatorzy, którzy dają taką możliwość również osobom, które mieszkają w krajach, ale nie są one oficjalnie obsługiwane przez dane Lotto europejskie. Taka możliwość jest dostępna także w Polsce.

Lotto Europejskie – w co grać?

Dwie najpopularniejsze gry typu Lotto europejskie to przede wszystkim EuroJackpot oraz EuroMillions. Zasady loterii EuroMillions i Eurojackpot są podobne – pozwalają one na obstawianie 5 liczb z 50 różnych, a także w przypadku EuroMillions 2 z 11 „gwiazdek”, czyli liczb dodatkowych, a dla EuroJackpot to 2 z 10 liczb tego rodzaju, w związku z tym prawdopodobieństwo wygrania w tej grze jest większe.

Łatwe obstawianie i większe wygrane

Jedną z najważniejszych zalet, jaką daje każda europejska loteria zaprezentowana powyżej, jest możliwość łatwego obstawiania przez internet. Wystarczy tylko wypełnić wirtualny kupon i zapłacić online, a następnie czekać na wygraną. Również na uwagę zasługują wyższe szansę na wygraną oraz wysokie wygrane, które wypłacane są w euro – dochodzą one do nawet 190 000 000 euro! Także mniejsze wygrane gwarantowane są na atrakcyjnym poziomie, dlatego też razem z takimi loteriami liczbowymi można naprawdę się wzbogacić, gdy uda się wytypować wygrywające liczby.

EuroMillions

Są także i mniejsze plusy, na przykład granie przez internet nie jest związane z ryzykiem utraty kuponu, ponieważ masz go przez cały czas na swoim koncie internetowym. Również nie musisz stać w kolejkach do kolektury, ponieważ wszystko załatwiasz przez internet. To najlepszy wybór dla tych osób, które doceniają przede wszystkim wygodę. Wyniki można bardzo łatwo zobaczyć przez internet, a jeżeli uda ci się wygrać, wtedy serwis internetowy prześle ci e-mail lub SMS, w którym cię o tym poinformuje – w związku z tym nie przegapisz żadnego losowania i wypłaty nagrody.

Także na smartfonach i tabletach

Warto też wspomnieć, że niektóre serwisy prowadzące sprzedaż kuponów mają swoje aplikacje mobilne, dzięki którym można kupować kupony, a także sprawdzać wyniki, również automatycznie, dlatego też od razu widzisz, czy udało ci się dobrze obstawić. Wystarczy tylko pobrać aplikację na swój smartfon lub tablet i zacząć zabawę.

Zatem jeżeli interesuje cię jakaś europejska loteria, w takim przypadku możesz grać całkowicie online. Pamiętaj jedynie o tym, aby skorzystać w tym celu z zaufanych serwisów posiadających pozytywne opinie od swoich użytkowników, aby twoja gra była całkowicie udana i dawała ci mnóstwo satysfakcji. Życzymy wysokich wygranych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *